Patronat medialny:

Andrzej i Basia
Makarewicz

piekarnia Żaneta z Karpacza

W tym roku po raz pierwszy od wielu lat Puchar Samotni został odwołany, pomimo jeszcze dużej ilości śniegu zalegającego w Żlebie.
Kiedy w końcu warunki ustabilizowały się, Karkonoski Park Narodowy nie wydał zgody na organizację zawodow w tak poźnym terminie.
Pobyt w tym czasie tak dużej ilości zawodnikow w Kotle Małego Stawu mogłby źle wpłynąć na gniazdujące tam rzadkie gatunki ptakow.
Mamy nadzieje, że w przyszłym roku aura będzie nam bardziej sprzyjała.

Bardzo prosimy o zaopatrzenie się w pipsy lub w płytki Recco, ponieważ od kolejnych zawodów staną się one obowiązkowym wyposażeniem zawodnikow startujących w Pucharze. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych osób byłby to zakup tylko na tę okazję, dlatego będziemy negocjować z firmami produkującymi urządzenia antylawinowe możliwość ich wypożyczenia dla części zawodników.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku pomagali przy organizacji zawodów.
Szczególnie Tadeuszowi Skowrońskiemu a także Panu Adamowi Grodzkiemu, Panu Romanowi Rafie i Sylwiuszowi Gajkowi za ufundowanie wspaniłych nagród. Będą czekały przez rok na zwyciezców.
Termin przyszłorocznych zawodów ogłoszony będzie w styczniu 2009.

Do zobaczenia.
W imieniu niepocieszonych organizatorów