Patronat medialny:
Partnerzy:

16.04.2005r odbył się XXVI PUCHAR SAMOTNI im WALDEMARA SIEMASZKI

Ze względu na zwiększone zagrożenie lawinowe miejsce rozegrania zawodów po raz pierwszy w ich historii musiało ulec zmianie. Dzieki uprzejmości Waldemara Draheima- Dyrektora Kolei Linowych w Karpaczu zawody odbyły się na stoku Złotówka koło Strzechy Akademickiej.Dla zawodników uruchomiono wyciągi narciarskie i obniżono ceny przejazdów.

12 bramek slalomu giganta ustawił mistrzowską ręką Kazimierz Mazur przy pomocy Darka Nakielskiego i ekipy technicznej młodzieży z Karpacza.

Przy schronisku Samotnia na żywo relacjonował zawody Darek Sawicki zabawiając gości anegdotami i opisem poprzednich startów. W tym roku Przechodnie Puchary Samotni trafiły do domów Grzegorza Gajtkowskiego w kategorii snowboardu i już po raz drugi do Anny Ogarzyńskiej w kategorii nart. Startowalo ponad 130 zawodników.

Sponsorami zawodów byli:

Pentagram Poznań
Sklep Skalnik w Jeleniej Górze
Urząd Miasta w Karpaczu
Związek Gmin Karkonoskich
Powerade
Hi Mountain
Piekarnia Żaneta w Karpaczu
Darek Sawicki
Ewa i Jacek Włodygowie
Rodzina Szmerów
Marek Pisarski
Malta Ski
Biuro Projektowe Inventim z Krakowa
Basia Siudmak i Andrzej Makarewicz

Szczególne podziękowania składamy przyjaciołom, którzy do lat bezinteresownie wspomagają organizację naszych zawodów.
Bez nich nie byłoby nic

Januszowi Cichowi